Filtrovat výsledky:

Značky:

Cena od - do:

  • 0 10590

Velikost nástrahy:

Délka nástrahy:

Druh nástrahy:

Hmotnost:

Dipy, boostery Quantum

Rybářské dipy se používají především pro zvýraznění vůně a chuti rybářských nástrah či jiných produktů určených k lovu ryb. Dipy se dělí na tekuté a práškové a obsahují různé přírodní výtažky, sladidla, proteiny, stimulátory chuti a další. Husté tekuté, práškové nebo gelové dipy využijeme především na nástrahy jako jsou boilies či pelety. Booster je pouze značkovač návnad, který uvolňuje pouze pach. Booster použijeme na nástrahu, když chceme aby ji ryba lépe nalezla a byla pro ní ta nejlepší.

Nalezeny 4 produkty
Seřadit podle:  Oblíbenosti  |  Nejnižší ceny  |  Nejvyšší ceny

Quantum dip Crazy Clinic Dip 150ml

Dip jako doplněk ke stejnojmennému boiliesu od firmy Quantum. Bez umělých přísad a barviv. Velice účinné i pro krátké vycházky, okamžitý nástup účinku. Odladěná příchuť německých testerů, kteří ve…

Quantum Radical dip 150ml-Vampire Garlic

Dip Quantum Radical je špičkový kaprařský dip Dip Quantum Radical je špičkový kaprařský dip, patří k tomu nejlepšímu, co na kaprařském trhu objevíte. Aroma - bylo testováno v celé Evropě na různých…

Quantum Radical dip 150ml-Bloody Chicken

Dip Radical Boilies na bázi oleje. Vysoce účinné aroma a dlohotrvající atraktivní účinek. Ideální pro dipování Radical Boilie, které mu dodá výrazný impulz.

Quantum Radical dip 150ml-Rubby Dubby

Dip Radical Boilies na bázi oleje. Vysoce účinné aroma a dlohotrvající atraktivní účinek. Ideální pro dipování Radical Boilie, které mu dodá výrazný impulz.