Filtrovat výsledky:

Značky:

Cena od - do:

  • 0 34636

Převodový poměr:

Počet ložisek:

Požadované vlastnosti:

Průměr vlasce:

Kapacita cívky:

Brzda:

Rybářské navijáky York®

Vybírejte z nejširší nabídky rybářských navijáků od největších rybářských obchodů na českém internetu. Možnost filtrovat výsledky podle důležitých parametrů.

Nalezeno 6 produktů
Seřadit podle:  Oblíbenosti  |  Nejnižší ceny  |  Nejvyšší ceny

York® Naviják York Salmus 5/6

York Salmus 5/6 je vhodný na muškařské pruty do délky 280 cm v kombinaci s muškařskými šňůrami AFTMA 5 a 6. Je vyroben z grafitu, vyznačuje se velmi nízkou vahou a má jednoduchou brzdu. Je určen…

York® Ice Hornet 501

Velmi solidní navíják určený k zimnímu rybolovu na dírkách. Naviják je osazen kuličkovým ložiskem, má velmi solidní přední brzdu a je vybaven kovovou cívkou.

York® Naviják York Ice Ghost 104

Velmi solidní navíják určený k zimnímu rybolovu na dírkách. Naviják je osazen čtyřmi kuličkovými ložisky, má velmi solidní přední brzdu a je vybaven kovovou cívkou.

York® Naviják York Ice Ghost 103

Velmi solidní navíják určený k zimnímu rybolovu na dírkách. Naviják je osazen třemi kuličkovými ložisky, má velmi solidní přední brzdu a je vybaven kovovou cívkou.

York® Naviják York Salmus 3/4

York Salmus 3/4 je vhodný na muškařské pruty do délky 250 cm v kombinaci s muškařskými šňůrami AFTMA 3 a 4. Je vyroben z grafitu, vyznačuje se velmi nízkou vahou a má jednoduchou brzdu. Je určen…

York® Naviják York Ice Venture 104

Velmi solidní navíják určený k zimnímu rybolovu na dírkách. Naviják je osazen čtyřmi kuličkovými ložisky, má velmi solidní zadní brzdu a je vybaven kovovou cívkou.