Filtrovat výsledky:

Značky:

Cena od - do:

  • 0 23400

Typ signalizátoru:

Rybářské signalizátory Black Cat

Vybírejte z nejširší nabídky rybářských signalizátorů od největších rybářských obchodů na českém internetu. Možnost filtrovat výsledky podle důležitých parametrů.

Nalezeno 5 produktů
Seřadit podle:  Oblíbenosti  |  Nejnižší ceny  |  Nejvyšší ceny

Black Cat Držák signalizátoru Bitealarm Holder

Snadná montáž signalizátoru na prut s pomocí tohoto držáku. Snadná montáž signalizátoru na prut s pomocí tohoto držáku. Popis: Balení: 1ks Barva: černá

Black Cat Příposlech Empfänger

Příposlech Black Cat je až pro 4 signalizátory. Je napájen pomocí 1 ks 9V baterie (není součástí balení). Dosah dle podmínek 50–100 m. Má nastavitelnou hlasitost a tón zvuku.

Black Cat Otřesový Signalizátor záběru

Otřesový signalizátor. Otřesový signalizátor. Na prut se připevňuje masivní nastavitelnou objímkou, a tudíž jej lze upevnit na různé průměry blanku prutu. Má akustickou i optickou signalizaci záběru,…

BLACK CAT Příposlech 2

Příposlech Black Cat je vyroben až pro 4 signalizátory.  Maximální dosah je v závislosti na podmínkách 50m. Až pro 4 hlásiče záběru.     napájení : 9V ( není součástí výrobku )

Black Cat Sada otřesových signalizátorů 2+1

Sada otřesových signalizátorů obsahuje 2 signalizátory záběru a 1 příposlech. Sada otřesových signalizátorů obsahuje 2 signalizátory záběru a 1 příposlech.