Filtrovat výsledky:

Značky:

Cena od - do:

  • 0 6997

Délka návazce:

Velikost háčku:

Počet háčků:

Nosnost rybářského návazce:

Průměr rybářského návazce:

Druh návazce:

Rybářský návazcový materiál Stonfo

Vybírejte z nejširší nabídky rybářských návazcových materiálů od největších rybářských obchodů na českém internetu. Možnost filtrovat výsledky podle důležitých parametrů.

Nalezeno 7 produktů
Seřadit podle:  Oblíbenosti  |  Nejnižší ceny  |  Nejvyšší ceny

STONFO - bobina

Bobiny na držení nití jsou rozhodující nástroj na vázání.

STONFO - bobina ELITE COMPACT

Bobina STONFO špičková kvality z nerezové oceli. Velká keramická trubička umožňuje použití objemných materiálů jako je vata, microchenille atd. Disk-drag brzda umožňuje dokonalé napnutí nitě. Hodí se…

Rotační svěrák STONFO s podstavcem - typ Flylab

Kvalitní lehký muškařský svěrák pro výrobu Vašich much. Naklápěcí hlava otočná o 360°, s nastavitelným bržděním rotace.  Posuvné čelisti vyměnitelné z tvrzené oceli s dlouhou životností.  

STONFO - bobina ELITE

Bobina STONFO ELITE špičková kvality z nerezové oceli. Velká keramická trubička umožňuje použití objemných materiálů jako je vata, microchenille atd. Disk-drag brzda umožňuje dokonalé napnutí nitě.…

STONFO - rotační skřipec dlouhý

Rotační skřipec s prodlouženou tlumící pružinou - umožňuje rychlé kontinuální vinutí. Pružina tlumí rázy při navíjení a zabraňuje tak přetržení navíjeného peří.

STONFO - podstavec ke svěráku VÝPRODEJ

Těžký podstavec ke svěráku s kapsami na uložení háčků, hlaviček atd. Vybaven 4 výměnnými vložkami pro stonky průměr 7 - 8 - 9 -10 mm.

STONFO bobina MAXI

Stonfo Maxi Bobina pro široké cívky s nití na vázání umělých mušek. Bobina má keramickou vložku přes kterou nit hladce klouže a nepředírá se.