Filtrovat výsledky:

Značky:

Cena od - do:

  • 0 13450

Maximální délka:

Materiál:

Hmotnost:

Požadované vlastnosti:

Provedení, příslušenství:

Stojany a vidlice na pruty York®

Stojany a vidlice na pruty jsou nedílnou součástí každého moderního rybáře. Stojany se dají velmi dobře kombinovat se signalizátory záběru. Stojany se vyrábí z různých materiálů, různých hmotností a především pro různý počet prutů. Záleží jen na Vás, který Vám bude vyhovovat nejvíce.

Nalezeno 8 produktů
Seřadit podle:  Oblíbenosti  |  Nejnižší ceny  |  Nejvyšší ceny

York® Držák na prut York 77607

Robustní kloubový držák, který lze uchytit na záď či bok lodě a odložit do něj prut. Držák je vyroben z odolného plastu v kombinaci s kovovými díly. Má vertikální i horizontální regulaci. Je vybaven…

York® Vidlička Feeder York - set 2 kusy

Velmi dobře zpracované a kvalitně provedené vidličky pro jeden prut. Tyto vidličky využijí zejména rybáři lovící technikou feeder, ale může být vhodná i pro plavačkáře či pro lehkou položenou.…

York® Rychlospojka - váleček se závitem York 66731

Velmi praktická rychlospojka - váleček pro signalizátor či rohatinku se závitem, kdy nemusíte signalizátory vyšroubovat ze stojanu či vidličky a pouze  je vyaretováním vyjmete z rychlospojky.

York® Black + sada signalizátorů Starbaits Session Nano Pack

Velmi zdařilý, dobře promyšlený a zpracovaný stojan na pruty. Je vyroben z kovu, jako povrchová úprava byla použita vypalovaná prášková barva. Plastové části stojanu jsou z kvalitního a odolného…

York® Rameno York - posuvné

Rameno na stojan s posuvnými závitovými válečky na rohatinky nebo signalizátory. Závit válečků je kompatibilní pro všechny světové výrobce signalizátorů a koncovek prutů.

York® Rychlospojka - váleček se závitem York 25349

Velmi praktická rychlospojka - váleček pro signalizátor či rohatinku se závitem, kdy nemusíte signalizátory vyšroubovat ze stojanu či vidličky a pouze  je vyaretováním vyjmete z rychlospojky.

York® 99043

Velmi praktická rychlospojka - váleček pro signalizátor či rohatinku se závitem, kdy nemusíte signalizátory vyšroubovat ze stojanu či vidličky a pouze je vyaretováním vyjmete z rychlospojky.

York® V

Náhradní koncovka se závitem pro přední vidličku, nebo přední rameno stojanu. Závit je kompatibilní se všemi světovými výrobci stojanů, válečků a rychlospojek.